Over VVE Vastgoed

VVE Vastgoed is een ervaren en bewezen VvE beheerder. Vanuit Goes beheren wij diversen gebouwen voor Verenigingen van Eigenaren (VvE’s).

Een VvE wordt gevormd door alle eigenaren van een appartementencomplex. De VvE is verantwoordelijk voor de gemeenschappelijke ruimten en beheer van het gebouw. Een VvE kan besluiten om het beheer geheel of gedeeltelijk uit handen te geven aan een professionele VvE beheerder.

Het beheer omvat:

  • Administratie
  • Boekhouding
  • Technisch beheer

Bij VVE Vastgoed kunnen wij al deze facetten uit handen nemen zodat u er geen omkijken naar heeft. Samen bepalen we welke zaken u blijft doen en welke u uit handen geeft. Dit is mogelijk omdat we met een cafetaria-model werken en zo de kosten kunnen drukken.

U ZOEKT EEN VvE BEHEERDER?

U bent opzoek naar een goede VvE beheerder? En u bent of maakt deel uit van een VvE?  Dan bent u bij ons in goede handen. Wij maken graag een geheel vrijblijvende offerte op.

Bel ons:

085 3033 949

Stuur een e-mail:

info@vve-vastgoed.nl